Site Loader

Шановні панове!

Центр сімейно-правових досліджень і Студія сучасного права мають честь і приємність запросити Вас на перший рамках серії спеціальних заходів семінар Регіни Гусейнової на тему: «Репутація як основний нематеріальний актив адвоката».

Ось, як його анонсує автор, відомий адвокат, викладач, тренер із комунікативних навичок, медіатор і телеведуча Регіна Гусейнова:

«Ви спите, а репутація не спить, вона працює на вас або проти вас. Я вам розкажу, що таке репутація адвоката. Як нас сприймають люди і чому вони сприймають нас так, а не інакше. Чому наше сприйняття себе різниться від того, як сприймають нас оточуючі. Які характеристики на це впливають. Я розкажу про те, що таке імідж і чому його не слід плутати з репутацією. І чому, коли ви кажете, що вам байдуже, що про вас говорять, то ви брешете самі собі. Я вам розкажу, що справді слід брати до серця, а на що можна не звертати уваги. Але досить часто ми плутаємо ці речі і реагуємо на те, що не варто виїденого яйця, не звертаючи увагу на справді важливі речі, які з часом можуть зруйнувати нам кар’єри і долі.

Що таке репутація адвоката?

– Чи можна керувати репутацією?

– Хто на неї впливає?

– Що для неї важливо?

– Що може змінити, зруйнувати, знищити?

– Чи може один правильний вчинок змінити долю, кар’єру?

– Де межа нашого права на приватне життя і як це може вплинути на репутацію?

Як жити, щоб не було соромно, підвищувати професійний рейтинг і правильно позиціонуватись?

Я розкажу, що таке репутація у засобах масової інформації і чому одні адвокати не вилазять з телевізорів, а інших туди не кличуть. Що робити зі стереотипами сприйняття адвокатів і як репутація може вплинути на позиціонування в професійній спільноті. Чи має сенс захищати репутацію і у який спосіб це робити?

Приходьте, буде цікаво. Регіна Гусейнова-Чекурда»

Захід проходитиме 9 грудня 2016 року з 13:00 по 15:00 в Американському домі за адресою: м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6.

Семінар є безкоштовним, і щодо нього до Експертної ради з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України було в належні строки подано документи на акредитацію як заходу підвищення кваліфікації адвокатів.

Участь у заході можлива лише за умови попередньої реєстрації. З питань реєстрації звертатися до Петра Кушніра: info@familylawstudies.org.ua, +38068 275 49 78. Реєстрація закривається 8 грудня 2016 року (четвер) о 18:00 за київським часом.

Усіх зареєстрованих учасників просимо прибути до Американського дому о 12:30 та обов’язково мати при собі документ, що посвідчує особу (внутрішній чи закордонний паспорт або посвідчення водія).

До зустрічі!

Соціальні інструменти

Post Author: CFLS